HARMONY OF LIFE
BEZPŁATNY NEWSLETTER: 
     |      SZUKAJ NA PORTALU: 
Ecoeurope.eu     
CZŁOWIEK ŹRÓDŁEM DOBRANowe Niebo i Nowa ZiemiaDom.ecoeuropeHarmonia życia na co dzień
BibliotekaUzdrowiska InnowacjeInstytut SzczęściaDar.ecoeuropeVideo.ecoeurope
 
 
 

Biblioteka - Noe labolatories

Portal ecoeurope.eu
R E K L A M A
R E K L A M A

 

Noe labolatories

 

„Pan widział, że wielka jest złość człowieka na ziemi i że wszelkie jego myśli oraz dążenia jego serca są ustawicznie złe” (I Mojż. 6,5);

Noe

był dobrym człowiekiem w czasach panowania zła i przemocy. Zło tak się nasiliło, że Bóg nie mógł już tego tolerować, i zestal straszny potop. Ocaleli tylko Noe i jego rodzina. Noe usłuchał Boga i zbudował przed potopem arkę długą na 133 metry. Ludzie widzieli, co robi, ale nie chcieli słuchać jego ostrzeżeń. Kiedy zaczęty padać deszcze, Noe z żoną, trójką synów i ich żonami wszedł do arki, zabierając ze sobą po parze wszystkich zwierząt. Po obniżeniu się wód arka przybiła do zbocza góry Ararat.

Bóg obiecał Noemu, że już nigdy nie ześle potopu, by zniszczyć wszystkie żyjące istoty. Znakiem tej obietnicy była tęcza. Noe dożył późnego wieku, a jego synowie stali się przodkami narodów.

Rdz 6-9; 1 P 3,20
   WASZYM ZDANIEM
Brak wypowiedzi
Dodaj nową wypowiedź:
Autor:
Treść:
Antyspam: 4+5=
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl, ecoenergia.pl i portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przed wstawieniem komentarza, pisania EKO blogu, EKO dom.ekoenergia.pl lub korzystania z EKO czatu przeczytaj REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO/SPOŁECZNOŚCI. Naruszenia regulaminu można zgłaszać pod adresem: sekretariat@ecoeurope.eu
R E K L A M A
Polecamy: bzyk-car.pl  
Współpraca | Reklama | Linki | Kontakt
dodaj do ulubionych   ustaw jako startową

Portal internetowy: wersja 3.40
Copyright © 2000 - 2021 Ekoenergia.pl - Ecoeurope.eu
Portal Eko : Odnawialne źródła energii
Made in Poland

Realizacja: e-solution © 2006

Portal firmy "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. o domenach: ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl ,ecoenergia.pl i inne będące jego własnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Portalu i/lub Serwisów.