HARMONY OF LIFE
BEZPŁATNY NEWSLETTER: 
     |      SZUKAJ NA PORTALU: 
Ecoeurope.eu     
CZŁOWIEK ŹRÓDŁEM DOBRANowe Niebo i Nowa ZiemiaDom.ecoeuropeHarmonia życia na co dzień
BibliotekaUzdrowiska InnowacjeInstytut SzczęściaDar.ecoeuropeVideo.ecoeurope
 
 
 

Paweł Sroczyński - zapowiedź festiwalu Cohabitat Gathering 2012

Portal ecoeurope.eu
R E K L A M A
R E K L A M A

 Paweł Sroczyński - zapowiedź festiwalu Cohabitat Gathering 2012Festiwal Cohabitat Gathering 2012

To dwa dni dyskusji i wystąpień tych, którzy angażują się w projekt i budowę mądrego świata wokół siebie.


     Spotkamy się gronie fascynatów budynków naturalnych z gliny, maszyn open-hardware, lokalnej autonomii i koncepcji budowania społeczności. Jesteśmy przekonani, że dzięki połączeniu wiedzy wybitnych specjalistów i zaangażowaniu społeczności jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwie żywą i komfortową przestrzeń dalszego rozwoju, a także przywrócić odpowiednią równowagę pomiędzy pracą i wartościami, jakimi pragniemy się w życiu kierować.
 
Dlatego właśnie tegoroczne hasło przewodnie konferencji: “Simplicity rediscovered” czyli „odkrywanie prostoty na nowo”, ma tak duże znaczenie. Zależy nam na ukazywaniu nowych, dostosowanych do naszych czasów rozwiązań bazujących na technologiach już istniejących i szeroko stosowanych w tradycji; a także na przywróceniu tej prostoty na poziomie codziennego funkcjonowania. Zaproszeni mówcy wzniecą ogień inspiracji opowiadając o własnej pasji i pracy nad konkretnymi technologiami, narzędziami i metodami. Podczas pierwszego dnia festiwalu uczestnicy wysłuchają wykładów 11 prelegentów; drugiego dnia równolegle odbędą się cztery dyskusje panelowe podzielone według głównych nurtów Cohabitat Gathering 2012:
 
współpraca open source (Waag Society, SolarFire, Platoniq)
konstrukcje naturalne, (Barbara Jones, prof. Georg Maybaum)
budowanie społeczności (Helen Jarvis, Dick Urban Vestbro, Community Tools)
ekosystemy żywności (Jadwiga Łopata, Incredible Edible, AgroKruh).
 
Zajrzyj na stronę http://polakpotrafi.pl/projekt/Cohabitat-Gathering-2012, by dowiedzieć się, jak zagwarantować sobie udział w Festiwalu, który finansowany jest w tym roku przez zaangażowaną społeczność. Wierzymy, że małe gesty powtarzane przez wielu ludzi dają wielki efekt, dlatego Twoja obecność jest tak ważna.
 
II edycja Cohabitat Gathering: 13 - 14 października 2012, Łódź - Międzynarodowe Targi Łódzkie, ul. Wólczańska 199
WWW: http://www.festiwal.cohabitat.net/
email: gathering@cohabitat.net
newsletter: http://bitly.com/NJu2PX

   WASZYM ZDANIEM
Brak wypowiedzi
Dodaj nową wypowiedź:
Autor:
Treść:
Antyspam: 9+2=
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl, ecoenergia.pl i portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przed wstawieniem komentarza, pisania EKO blogu, EKO dom.ekoenergia.pl lub korzystania z EKO czatu przeczytaj REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO/SPOŁECZNOŚCI. Naruszenia regulaminu można zgłaszać pod adresem: sekretariat@ecoeurope.eu
R E K L A M A
Polecamy: bzyk-car.pl  
Współpraca | Reklama | Linki | Kontakt
dodaj do ulubionych   ustaw jako startową

Portal internetowy: wersja 3.40
Copyright © 2000 - 2021 Ekoenergia.pl - Ecoeurope.eu
Portal Eko : Odnawialne źródła energii
Made in Poland

Realizacja: e-solution © 2006

Portal firmy "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. o domenach: ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl ,ecoenergia.pl i inne będące jego własnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Portalu i/lub Serwisów.